Перетворювачі частоти (частотники)

Сортувати за

Залишилися питання?

Вкажіть номер телефону для отримання додаткової інформації. Менеджер Вам передзвонить

Частотні перетворювачі (частотники)

Досвід застосування великих електричних мереж у побутових та промислових умовах вказує на те, що постійний та змінний струм із заданою частотою не завжди підходить для різних типів обладнання - від кавоварки до промислового асинхронного двигуна. З метою забезпечення нормального рівня струму та збереження працездатного стану обладнання застосовується частотний перетворювач, запропонований інтернет-магазином Eleksun.com.ua.

Частотний перетворювач - це складний електронний пристрій, монтаж та експлуатація якого потребують наявності відмінних інженерних та електротехнічних знань. Тому частотний перетворювач досить складно купити в роздріб.

На сайті нашої компанії представлені частотні перетворювачі різного типу та експлуатаційного спрямування. Тут ви знайдете товари світових виробників, серед яких наявні частотні перетворювачі — придбати їх ми пропонуємо за доступною ціною.

Купити частотний перетворювач для електродвигуна. Чи він дійсно необхідний?

Основне призначення стосується того, що зазначено у самій назві пристрою: частотний перетворювач купити який необхідно для перетворення стандартної частоти 50Гц на більшу кількість варіантів – від 1Гц до 800Гц – що залежить від вимог окремого виду обладнання. Частотний перетворювач може бути навіть більш потужним, такі варіанти застосовуються в промислових умовах, на великому будівництві, для задоволення специфічних потреб. Крім того, можливе застосування частотника для асинхронного двигуна або синхронного двигуна, але більш поширеним варіантом є перший.
 

Випадки застосування частотника для трифазного двигуна

Придбання частотного перетворювача для трифазного двигуна доцільне в наступних випадках:

 

 • якщо необхідно змінити швидкість обертання електродвигуна;
   
 • якщо необхідно підтримувати певний технологічний параметр (наприклад, тиск) шляхом зміни швидкості обертання двигуна;
   
 • якщо відсутнє живлення 380В. Частотник для трифазного двигуна зі значенням живлення 220В може встановлюватися на потужність до 2,2 кВт без втрати значень потужності двигуна. Отже, якщо двигун оснащений функцією перемикання 380/220, але є можливість перемкнути його до однофазної мережі 220В;
   
 • якщо необхідно підключити двигун з нестандартними значеннями напруги та частоти

Придбання якісного частотника в Україні необхідне для того, щоб забезпечити найвищі показники функціонування електричної мережі. Адже частотний перетворювач виконує безліч завдань:

 • Частотний перетворювач знижує кількість енергоспоживання, оскільки обладнання допускає лише ті значення потужності, що необхідні для роботи всіх пристроїв в момент його застосування;
   
 • Частотний перетворювач струму забезпечує поступові зміни в подачі електричного струму – електронні пристрої забезпечують поступове підвищення рівня споживання, а також відповідають за його поступове зниження. Обов'язкове придбання частотників для асинхронних двигунів купити необхідне тому, що вони забезпечують активне регулювання подачі електрики в залежності від обраного режиму функціонування пристрою;
   
 • Придбання асинхронного частотника необхідне для захисту електричної мережі загалом та окремих її компонентів від перегріву, короткого замикання, неочікуваних змін в значеннях напруги, відсутності та збоїв у подачі електричного струму – що трапляється досить часто, особливо у будівлях старого типу.

Крім того, придбання частотного перетворювача для асинхронного двигуна важливе для роботи з вбудованим таймером, лічильником. Він забезпечить перехід обладнання в режим сну (наприклад, припинить дію насосу, якщо вода не споживається в певний момент).

В залежності від очікуваних розмірів та необхідних параметрів, придбання частотника за доступною ціною можливе для домашнього кондиціонера, пральної та посудомийної машини, бойлерів та котлів. В промислових умовах, на будівництві та транспортному секторі частотні перетворювачі незамінні під час роботи з різними типами обладнанням, навіть якщо рівень споживання надзвичайно відрізняється між різними типами пристроїв. Частотний перетворювач 380 вольт або 220 вольт допоможе створити ефективну та придатну для експлуатації мережу.
 

Частотні перетворювачі для електродвигунів: особливості вибору

Стандартний частотник для асинхронного двигуна не передбачає взаємодії з однофазним двигуном. У переважній більшості випадків необхідно придбати частотний перетворювач для асинхронного двигуна з трьома фазами. лід зазначити, що «однофазний частотник для регулювання обертів двигуна» зазвичай передбачає пристрій, живлення якого відбувається із залученням однофазної мережі зі значенням напруги 220В. Але на виході подібний частотний перетворювач для електродвигуна має три фази по 220В, тому він з легкістю застосовується для регулювання роботи трифазного двигуна.

Зрештою, слід зазначити, що частотники для регулювання обертів однофазного двигуна все ж таки існують, але зустрічаються вони надзвичайно рідко.
 

Як обрати перетворювач 220 в 380 з трьохфазною потужністю

З метою вибору частотного перетворювача для певного типу електродвигуна, слід звертати увагу на значення струму та напруги живлення самого електродвигуна. Ці дані можна знайти на шильдику двигуна.

 

 1. Функціонування двигуна можливе при значеннях трифазної напруги 220В (в даному випадку обмотки з'єднуються відповідно до схеми "трикутник"), 280В (з'єднання відповідно до схеми "зірка"), 660В. Можливі варіанти й інших, менш поширених значень показників. Якщо двигун з'єднати з частотником для трифазного двигуна з меншими значеннями живлення, то він теж буде функціонувати, але номінальні характеристики в такому випадку не будуть забезпечені.
 2. Тривалий робочий струм двигуна має бути меншим за номінальний вихідний струм, що забезпечується роботою частотника для трифазного двигуна. Зверніть увагу, що не завжди значення тривалого робочого струму двигуна відповідає вказаному на шильдику - доцільніше виміряти його під час роботи.

Частотний перетворювач 220 з трифазним виходом: переваги застосування

​Якщо вам необхідний частотний перетворювач 220 з трифазним виходом, слід зауважити, що його вартість може виявитися дорожчою, ніж «з однофазним». Адже цей пристрій має більшу кількість можливостей. Наприклад, частотний перетворювач 220 з трифазним виходом функціонує при низькій амплітуді пульсацій, має великий діапазон значень потужності. Він розрахований на тривалий час експлуатації, надійний у використанні, до того ж досить компактний. Здатний регулювати основні параметри двигуна: можливе обрання оптимального режиму роботи пристрою. Перетворювач 220 в 380 з трифазним виходом забезпечує функціонування трифазного двигуна на повну потужність, забезпечує оптимальне регулювання обертів, застосування реверсу.
 

Де вигідно і бюджетно придбати частотник 220 вольт чи 380 вольт?

Інтернет-магазин Eleksun.com.ua пропонує до вибору покупців великий каталог високоякісних частотних перетворювачів 220В або 380В від провідних українських та іноземних виробників. На сьогоднішній день придбання частотника для двигуна можливе у двох варіантах, що відрізняються принципом дії:

 • векторний перетворювач, що забезпечує більш плавну зміну параметрів мережі та динамічно реагує на будь-яку зміну. Такий частотний перетворювач струму регулює параметри напруги, частоти, струму, швидкості та режимів роботи та деякі інші характеристики, в залежності від технічного оснащення;
 • скалярний перетворювач - простіший в експлуатації та керуванні, так як він регулює лише значення напруги та частоти мережі, не відстежуючи значень інших параметрів. Придбати частотний перетворювач даного типу рекомендується для нових мереж, в яких ймовірність критичних змін надзвичайно низька.

Частотний перетворювач для асинхронного двигуна: придбати в широкому асортименті.

В нашому інтернет-магазині ви можете придбати будь-які перетворювачі частоти, наприклад, частотник на 220 вольт або на 380 вольт, частотник сіменс або будь-якої іншої марки, частотний перетворювач 1 5кВт або з будь-яким іншим показником потужності.

 • На нашому сайті ви знайдете одно- та трифазний частотні перетворювачі;
 • За показником напруги частотний перетворювач може бути на 220 вольт або 380 вольт;
 • Потужність пристроїв коливається у діапазоні від 0,2 кВт до 18,5 кВт. Найбільшою популярністю користується частотний перетворювач 15 кВт.
 • Представлені в широкому асортименті наступні фірми-виробники: у нас можна знайти частотник Сіменс, Шнайдер Електрик, Хендай, Дельта та багато інших.

Крім того, обираючи одно- чи трифазний перетворювач частоти, слід звертати увагу на інші властивості. Велика кількість частотних перетворювачів можуть бути додатково оснащені різноманітними видами основних компонентів.

Одно- або трифазний частотний перетворювач: купити по вигідній ціні

Діапазон цін на частотний перетворювач 220 вольт або 380 вольт коливається в межах від 3036 до 100 000 грн. Якщо вам потрібен, наприклад, частотний перетворювач 220 з трьохфазним виходом, ціна залежатиме від фірми-виробника, серії, потужності та інших характеристик. Швидко знайти необхідний саме вам варіант відповідно до заданих параметрів допоможе фільтр, яким оснащений інтернет-каталог: вам необхідно лише проставити галочки на місці бажаних характеристиках. Після цього сторінка відобразить частотні перетворювачі для асинхронного двигуна, придбання яких рекомендовано для задоволення саме ваших потреб.

Якщо ви потребуєте, припустимо, частотник 15 квт, але вам складно зорієнтуватися в широкому асортименті, ви можете в такому разі звернутися за допомогою до наших співробітників за допомогою телефонного дзвінка або онлайн-чату. Професійні менеджери в будь-який час зорієнтують вас стосовно наявних на складі моделей дроселі та електромагнітних фільтрів, які процесори застосовуються під час експлуатації електронного устаткування, на який діапазон частот розрахований перетворювач та багато інших особливостей кожного з пристроїв. Також фахівці допоможуть з організаційними нюансами: проінформують про наявні знижки, акції, порахують, скільки коштуватиме замовлення частотного перетворювача для електродвигуна з доставкою — ціна залежатиме від відстані, тарифів транспортної компанії.

Якщо вам потрібен одно- або трифазний частотний перетворювач, придбати його у нас ви можете з доставкою по Україні. Дізнатися про подробиці ви зможете у наших співробітників або на відповідній сторінці нашого сайту.