Реле напруги

Сортувати за

Реле напруги
Широке використання енергоємних електроприладів у домашньому побуті зажадало контролю рівня напруги у мережі. Різкі стрибки негативно відбиваються на справній роботі споживачів та провокують пожежонебезпечні ситуації у квартирі чи виробництві. З метою максимально убезпечити електричну мережу від короткого замикання, розподільні щитки або розетки встановлюють реле контролю напруги від перевірених виробників. Конструкція в автоматичному режимі "стежить" за показниками струму та розмикає ланцюг у моменти різких перепадів.

Реле регулятор напруги — ціна та характеристики
Для побутового використання можна придбати якісні прилади вітчизняного виробництва.

  • - Представлена продукція різних заводів характеризується високою якістю, різною комплектацією та відповідною вартістю. Тому можна сміливо купити реле контролю напруги українського виробництва із наявністю сертифікатів та гарантійних талонів від заводу-виробника.
  • - Популярністю користуються моделі з простою установкою та керуванням. Такі пристрої відрізняються доступними розцінками.
  • - Оригінальна продукція має цифрові екрани та різну комплектацію додатковим функціоналом, контролером струму, таймером. Залежно від складності такої конструкції формується ціна на прилади.

Види реле напруги для будинку розрізняють за характером підключення до ланцюга:

  • 1. з облаштованою вилкою для підключення до розетки; такий пристрій використовується для захисту одного приладу та обладнано цифровим екраном; у разі стрибка напруги ланцюг розмикається за допомогою вбудованого електромагніту;
  • 2. типу «подовжувач» з кількома розетками; до пристрою можна підключати кілька приладів одночасно;
  • 3. пристрій для монтажу в електрощиток із підключенням на din-рейку; у такий спосіб встановлюється реле контролю напруги для квартири чи весь будинок; у конструкціях передбачені різні налаштування та робочі режими.

Як спрацьовуючий механізм відключення мережі у пристроях можуть бути контактори, пускачі магнітного типу або автоматичні вимикачі.

Вибираємо реле напруги для дому та квартири
На сайті представлені конструкції із чергуванням однієї або 3 фаз. Останній варіант частіше використовується в промисловості та служить захистом роботи верстатного, холодильного, насосного обладнання.

У побуті встановлюють 1-фазний реле регулятор напруги із правильним показником потужності. Маркування показника сили струму на корпусі пристрою відповідає пропускній здатності приладу. Багато покупців помилково приймають такі дані за показник розмикання ланцюга. Тому виробники почали маркувати регулятори згідно з струмом спрацьовування пристрою.

Майстри рекомендують купувати регулятор домашньої мережі із запасом показників близько 20%. Обов'язково встановлюється автоматичний вимикач (перед реле) для захисту від високих струмів.

Купити реле контролю напруги в інтернет магазині недорого у Харкові. Доставка по всій Україні.

Реле напруги
Якщо домашньому побуті чи виробництві використовується багато електроприладів, стає необхідно контролювати рівень напруги в електромережі. Стрибки напруги можуть призвести до поломки пристроїв або навіть пожежі. Щоб запобігти коротким замиканням, в розподільні щитки або розетки встановлюють реле напруги. Воно автоматично відстежує показники струму та розмикає ланцюг у разі різких перепадів.

Реле напруги: ціна
Для використання у побуті можна придбати реле напруги українського виробництва. Головне, щоб товар мав сертифікат та гарантійний талон від заводу-виробника. Вартість пристроїв залежить від комплектації. Моделі з простим встановленням та керуванням доступні за ціною, при цьому справно справляються з основними завданнями. Оригінальні пристрої оснащені цифровими екранами для більшої зручності експлуатації та додатковими функціями: контролер струму, таймер тощо.

Реле напруги: характеристики підключення до ланцюга
Обладнана вилка для підключення до розетки. Таке реле захищає один прилад. Має цифровий екран. При стрибку напруги розмикає ланцюг за допомогою вбудованого електромагніту.
Подовжувач з кількома розетками може захищати кілька пристроїв одночасно.
Реле, що встановлюється в електрощиток із підключенням на din-рейку. Воно здатне контролювати напругу для всієї квартири чи всього будинку. Налаштування розширено, є кілька робочих режимів.
Механізмом відключення мережі можуть бути контактори, пускачі магнітного типу або автоматичні вимикачі.

Як вибрати реле напруги для дому
Існують пристрої з чергуванням однієї чи трьох фаз. Другий варіант актуальніший для промисловості: захищає верстати, холодильники, насоси.

Для домашнього побуту найчастіше використовують однофазне реле з правильно підібраним показником потужності. Краще купити пристрій із запасом показників близько 20%. Необхідно встановити автоматичний вимикач перед самим реле для захисту від високих струмів.

Найпопулярніші розділи категорії

12 В  I  16 А  I  220 В  I  24 В  I  24 ETI  I  24 IEK  I  Датчики реле  I  Імпульсне реле 12 В  I  Імпульсне реле 24 В  I  Імпульсні реле  I  Імпульсні реле Hager  I  Новатек-Електро  I  Однофазне реле  I  Однофазне реле контролю напруги  I  Однофазне реле напруги 40 А  I  Проміжне реле  I  Проміжне реле 12 В  I  Проміжне реле 24 В  I  Реле 16 А  I  Реле 220 В  I  Реле 25 А  I  Реле 32 А  I  Реле 380 В  I  Реле 40 А  I  Реле 50 А  I  Реле 63 А  I  Реле часу  I  Реле контролю 380 В  I  Реле контролю 40 А  I  Реле контролю напруги  I  Реле контролю температури  I  Реле контролю температури 12 В  I  Реле контролю температури 220 В  I  Реле контролю струму  I  Реле Новатек-Електро  I  Реле Elko  I  Реле ETI  I  Трехфазне реле   I  Трехфазне реле часу  I  Трехфазне реле контролю   I  Трехфазне реле ZUBR  I  Цифрове реле   I  Hager  I  Schneider Electric  I  ZUBR  I  ZUBR 25 А  I  ZUBR 32 А  I  ZUBR 40 А  I  ZUBR 50 А  I  ZUBR 63 А

Залишилися питання?

Вкажіть номер телефону для отримання додаткової інформації. Менеджер Вам передзвонить