Інтернет-магазин електротоварів та електрообладнання

Популярні товари
ВСЕ

Залишилися питання?

Вкажіть номер телефону для отримання додаткової інформації. Менеджер Вам передзвонить

Про компанію
ще

Якщо вам потрібно купити автомати Шнайдер і іншу електротехніку за вигідною ціною, ви звернулися за адресою: м.Харків, пров. Мовчанівський  21. Прямо біля станції метро проспект Гагаріна. В офісі Ви завжди зможете ознайомитись із зразками продукції та отримати технічну консультацію з приводу її застосування.!

Основний напрямок діяльності нашої компанії є комплексні поставки електротехнічного обладнання будь-якого рівня складності зі складу та під замовлення.

Наша компанія має можливість здійснювати прямі поставки електрообладнання світових електротехнічних брендів, таких як Schneider Electric, Moeller, LS Industrial System і цілого ряду інших брендів, що дозволяє запропонувати гнучку систему знижок.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити автомати Шнайдер і інших виробників з доставкою по Україні.

 

Блог
ще
  • 31 грудня 2021

    Резистор гальмівний для частотного перетворювача (або блок гальмування) призначений для регулювання швидкості обертів електродвигуна. У свою чергу, без нього не обходяться електроприводи для ліфтів, транспортних механізмів, промислового обладнання. Він застосовується в будь-яких системах, де є високе інерційне навантаження.

  • 31 грудня 2021

    Складання електрощитка - справа відповідальна, що вимагає уваги. Це фінальний етап при створенні електромережі у приміщенні. Від того, наскільки якісно зібраний щиток залежить безпечне функціонування всієї