по всій Україні
(R912007181) Гальмівний модуль 30-55 кВт для EFC 5610, Bosch Rexroth
(R912007181) Гальмівний модуль 30-55 кВт для EFC 5610, Bosch Rexroth
Код: R912007181Функція гальмівного модуля полягає у гасінні енергії, яку електродвигун повертає інвертору в процесі гальмування та підтримує напругу шини постійного струму в нормальному для роботи діапазоні. Тим самим збільшує швидкість гальмування електродвигуна.
Тормозні модулі стандартно оснащені пилозахисною кришкою, але для налаштування параметрів необхідний LED 1 або LCD пульт керування VFC або EFC. Можливе паралельне підключення до 3-х пристроїв із захистами від перенапруги, перевантаження по струму, перегріву та короткого замикання.
- Потужність:
- 55 кВт
- Поставка:
- Склад
- Виробництво:
- Bosch Rexroth
Доставка, Оплата, Повернення, Гарантія
Блог
-
23 січня 2026
Детальний огляд пристроїв м'якого пуску IHT
Пристрої м’якого пуску (ПМП) від IHT призначені для захисту двигунів від пускових навантажень, усунення гідроударів та подовження терміну служби техніки. Нижче наведено детальний опис кожної серії.
-
18 березня 2025
Порівняння блоків живлення Delta Electronics
Нижче наведено порівняльний аналіз блоків живлення DRU-24V40ABN, DRR-40N, PJU-27V60WCBA та DRU-24V40AMN, включаючи їх основні характеристики, переваги та відмінності.
-
09 березня 2025
Завантажити файл


