(248393) Автоматичний вимикач захисту двигуна Z-MS-1,0/2, 2 полюси, Ir=0.63-1 Aмпер, Eaton

Код: 248393

1122,43 грн 1457,78 грн
0
Голоси відсутні
Відгуків немає
-
+
Купити в 1 клік
Потужність: 0.25 кВт
Номінальний струм: 0.63-1 A
Поставка: Склад
Виробництво: Eaton
Всі характеристики

(248393) Автоматичний вимикач захисту двигуна Z-MS-1,0/2, 2 полюси, Ir=0.63-1 Aмпер, Eaton

Код: 248393

Автомати захисту двигунів Eaton Z-MS – надійний захист для електродвигунів

Автоматичні вимикачі серії Z-MS від компанії Eaton (раніше Moeller) призначені для надійного захисту електродвигунів у промислових і комерційних установках. Вони ефективно захищають електродвигуни від коротких замикань, перевантажень та інших несправностей, що можуть виникати в електричних мережах.

Основні характеристики автоматичних вимикачів Z-MS:

Номінальний струм: від 0,1 А до 40 А, що дозволяє обирати пристрій під будь-який тип двигуна.
Кількість полюсів: доступні моделі з 2 та 3 полюсами для різних систем захисту.
Регулювання теплового розчеплювача: можливість точного налаштування захисту згідно з характеристиками двигуна.
Максимальна потужність двигуна: до 15 кВт при напрузі 380/400 В, що робить їх універсальними для різних типів обладнання.
Індикатор стану: кольорова індикація для швидкої перевірки працездатності вимикача.
Міжнародні стандарти: відповідність стандартам IEC/EN 60947 для високої якості та надійності.

Переваги використання автоматичних вимикачів Z-MS:

Надійний захист: мінімізують ризик пошкодження обладнання та аварійних зупинок.
Гнучкість і адаптивність: широкий діапазон номінальних струмів та налаштувань для різних типів двигунів.
Зручний монтаж: компактний розмір і можливість використання як головного вимикача спрощують процес встановлення та обслуговування.
Безпека: наявність кольорової індикації та високий рівень відповідності міжнародним стандартам забезпечують максимальну безпеку.

Автомати захисту двигунів Eaton Z-MS – це ідеальне рішення для промислових підприємств, яке забезпечує ефективний захист електродвигунів і стабільну роботу вашого обладнання.

Купуйте автомати захисту Z-MS у нас – широкий асортимент, професійні консультації та швидка доставка!

Номінальний струм:
0.63-1 A
Потужність:
0.25 кВт
Поставка:
Склад
Виробництво:
Eaton
Серія:
Z-MS

Доставка, Оплата, Повернення, Гарантія

 

Блог