Преобразователь частоты 380В

Сортировать по

Остались вопросы?

Укажите номер телефона для получения дополнительной информации. Менеджер Вам перезвонит

Преобразователь частоты 380 В

Перетворювачі частоти 380 В - це електричні пристрої, призначені для вирішення будь-якої складності з використанням приводу змінного струму! Йдеться про каталог частот, робота якого можлива з мережі 3хасе (380Б).

Асортимент частотних перетворювачів (380 Б) в каталозі інтернет-магазину Eleksun

Агрегати цього типу складають переважну більшість частотних перетворювачів, пропонованих купити у нас. Йдеться про близько 500 моделей частот різних виробників і серій!

Особливості та переваги перетворювачів частоти 380 В:

 1. Всі агрегати в каталозі мають високу вантажопідйомність (до 150% за 60 секунд!).
 2. Висока початкова точка.
 3. Можливість стабільної роботи при високих температурах навколишнього середовища (до 50 градусів).
 4. Обладнання 380 У гальмівному модулі, мережевому фільтрі та інших функціях.
 5. Мають зручний і функціональний мережевий інтерфейс.

Крім того, з Eleksun можна вибрати перетворювач частоти з широкого діапазону специфікацій (потужність, номінальний струм і т.д.).

Більшість моделей в каталозі можуть бути обрані вами для налаштування однієї з наступних систем:

 • Конвеєрні стрічки
 • Машини будь-якого призначення
 • Системи автоматизації складів
 • Насоси, вентилятори, гвинтові компресори та ін.

Ціна 380 B перетворювачі частоти доступні в діапазоні Eleksun

Каталог частот 380 В - це можливість використання якісного електрообладнання для людей з різними матеріальними перевагами і можливостями. Йдеться про ціновий діапазон одиниць від 5000 грн до декількох сотень тисяч гривень!

 1. Бюджетні моделі. У цій вені необхідно виділити пристосування 380 В, пропоновані в сегменті 5 - 15 тис.
 2. Середній клас. Перетворювачі з цього сегмента - це обладнання, доступне за ціною від декількох десятків до 100 тисяч гривень! Крім перерахованих виробників галузевих систем, слід виокримувати AE-технології (AE-Technology) та інші.

Найвищий ціновий сегмент. Вартість обладнання даного класу вимірюється сотнями тисяч і пропонується більшістю брендів з каталогу! Серед них: АББ (АББ), Елеттроніка Сантерно (Santerno Electronics), Schneider Electric (Schneider Electric), Bosch (Bosch).

Частотный преобразователь 380 вольт неизменно востребованы, ведь большинство асинхронных электродвигателей в промышленности и хозяйственном комплексе используют для питания трехфазное напряжение 380 В с частотой 50 Гц. В нашем интернет-магазине вы можете найти частотный преобразователь 380 от разных производителей, в диапазоне мощностей от нескольких сотен Вт до сотен Квт. Простейшие модели используются для управления приводами насосов и вентиляторов, а более сложные — для подъемно-транспортного оборудования, лифтов, кранов.