Преобразователи частоты (частотники) Danfoss

Сортировать по

Преобразователи частоты Danfoss

Перетворювачі частоти Danfoss - це електрообладнання від данського концерну, що поєднує в собі найбільш передові технології в цій галузі машинобудування! Компанія також розробляє універсальні агрегати та обладнання для особливих умов експлуатації.

Діапазон частотних перетворювачів Danfoss в каталозі Eleksun:

  1. Частота для промислової автоматизації.
  2. Обладнання для систем водовідведення та водопостачання.
  3. Перетворювачі для систем опалення та вентиляції.
  4. Прилади для використання в холодильних агрегатах.
  5. Частотні перетворювачі для децентралізованої установки і маса універсальних пристроїв.

Так, в колекцію виробника входить наступна серія перетворювачів частоти: VLT® AutomationDrive, VLT® AUA Drive, VLT® HVAC Drive, VLT® Холодильна, VLT® Lift Drive і багато іншого.

Перетворювачі частоти Danfoss

Висока якість пристроїв, зручність використання і надійність - ключові характеристики перетворювачів частоти Danfoss. Крім того, відзначаються їх достоїнства:

  1. Великий діапазон частотної робочої потужності. Йдеться про значення від 220 Вт до 1,4 МВт.
  2. Розміщені на них друковані плати та електронні компоненти покриваються спеціальним шаром з'єднання. Цей матеріал забезпечує захист 3C2 або навіть 3C3.
  3. Відбувається захист організму від проникнення вологи, пилу. Це дозволяє реалізувати частоти для установки в спеціальні шафи і наносити їх без використання додаткових захисних конструкцій.
  4. Plug and Play - це технологія, яка дозволяє перемикатися і використовувати будь-які модулі без складних маніпуляцій.
  5. Є можливість регулювати великий перелік параметрів обладнання. Впроваджена автоматична оптимізація споживання електроенергії, що сприяє ефективності роботи на 5-15%!

Продукція данської компанії Danfoss в онлайн каталозі інтернет-магазину Eleksun - це оригінальність і висока ефективність в кожній деталі.