(102000200) Автоматичний вимикач TD100N з нерегульованим термомагнітним розчіплювачем FTU Iн=20Aмпер, 380 В, 3 полюси, 50 кА, серії Susol, LS Industrial System

Артикул: 102000200

888888,00 грн
0
Голоси відсутні
Відгуків немає
Тип пристрою: Термомагнитный расцепитель
Номінальний струм: 20 A
Поставка: Під замовлення
Виробництво: LS Industrial System
Всі характеристики

(102000200) Автоматичний вимикач TD100N з нерегульованим термомагнітним розчіплювачем FTU Iн=20Aмпер, 380 В, 3 полюси, 50 кА, серії Susol, LS Industrial System

Код: 102000200

ЦІНА ЗА ЗАПИТОМ

Автоматичні вимикачі LS Industrial Systems Susol: Надійний захист і контроль

Серія автоматичних вимикачів у литому корпусі LS Industrial Systems Susol – це сучасне рішення для захисту електричних мереж та обладнання. Ці вимикачі забезпечують надійне відключення у разі короткого замикання, перевантаження або інших аварійних ситуацій.

Основні особливості серії Susol:

Регулювання по струму:

  • Перед кожним запуском забезпечується точне налаштування номінального струму.
  • Можливість регулювання у широкому діапазоні залежно від вимог лінії.
  • Автоматичне увімкнення встановленого номінального струму після налаштування.

Висока вимикаюча здатність:

  • Вимикачі Susol забезпечують захист із високою вимикаючою здатністю до 100 кА, гарантуючи безпеку електричної мережі.

Основні серії:

  1. FMU (0,8-1,0) × In: Універсальні автоматичні вимикачі для захисту розподільчих мереж.
  2. ATU (0,8-1,0)In, (5-10)In: Інтелектуальні автоматичні вимикачі з розширеним функціоналом, включаючи дистанційне керування.
  3. ETS (0,4-1,0)In, (1,5-10)In: Спеціалізовані пристрої для захисту промислових систем.

Аксесуари для серії Susol:

  • Електродвигуни для введення приводу: Забезпечують автоматичне увімкнення/вимкнення.
  • Поворотні ручки: Стандартні та виносні для зручного керування.
  • Блокування: Механічні та електричні для підвищення безпеки.
  • Розчеплювачі: Для захисту по струму витоку та інших аварійних ситуацій.
  • Ізоляційні кришки та головні виводи: Забезпечують безпечне підключення.

Автоматичні вимикачі LS Susol – це ідеальне рішення для промислових і комерційних об'єктів, де потрібен надійний захист, гнучкість та легкість керування.

Автоматичний вимикач серії Susol TD використовується для захисту розподільних мереж, що отримують живлення від трансформаторів та генераторів, а також для захисту електродвигунів та генераторів. Електромагнітний розчіплювач FTU із заводським налаштуванням теплового та електромагнітного розчіплювачів не має регулювань.

Автоматичні вимикачі в литому корпусі серії Susol являють собою найкращу в світі здатність до відключення до 150 кА. Продукти серії надають одночасно просте та багатофункціональне рішення для використання в провідних галузях промисловості. Сумісність Susol MCCB і MS дозволяє компактніше використовувати місце в електротехнічній шафі. Оптимальна координація захисту забезпечується каскадуванням і селективністю автоматичних вимикачів TD і TS

Подвійний розрив у силовому механізмі роторного типу та окремий відсік для кожного з полюсів дозволяє забезпечити високу здатність відключення. Контактне зусилля силових контактів залежить від кута повороту апарата. Запатентована технологія RTA (прискорене відключення) дозволяє збільшити швидкість розмикання контактів за рахунок оптимізації форми ексентрику та не залежить від сигналу спрацьовування.

Автоматичні вимикачі цієї серії мають широкий вибір допоміжних пристроїв та аксесуарів. Автомати цієї серії можуть розташовуватися в будь-якому положенні і запитуватись з будь-якої сторони.

Номінальний струм:
20 A
Поставка:
Під замовлення
Тип пристрою:
Термомагнитный расцепитель
Виробництво:
LS Industrial System
Серія:
Susol

Доставка, Оплата, Повернення, Гарантія

 

Блог