Пристрої захисного відключення

Сортувати за

Пристрій захисного відключення (ПЗВ)
Основними параметрами при виборі пристроїв захисного відключення (ще називається диференціальний вимикач навантаження) є такі параметри:

  • - Кількість полюсів – диф. вимикач може бути двополюсним – для однофазних мереж з нейтраллю, і чотириполюсним – для трифазних з нейтраллю.
  • - Номінальний струм - максимальний струм, при якому ПЗВ може працювати в штатному режимі. Градація струмів у них менша, ніж у автоматичних вимикачів (в основному 25А, 40А, 63А) і в основному підбирається із запасом, тобто. Якщо розрахунковий номінальний струм 10 ампер, вибирають пристрій захисного відключення 25А, якщо 43-47 ампер, то пристрій захисного відключення 63 ампера або 40 А на розсуд монтажника.
  • - Струм відсічення - струм, при якому спрацьовує диференціальний захист пристрою (диф. реле перестає пропускати через себе струм), залежно від типу захисту їх буває кілька видів:
  • - 10-30 міліампер - для захисту людини від удару струмом при безпосередньому дотику до струмоведучих частин електропроводки. Стандартом є пристрій захисного відключення 30мА, оскільки є критично небезпечним для життя людини. 10 мА використовуються у приміщеннях з великою вологістю (ванні кімнати, підвали)
  • - 100-500 міліампер - застосовуються для захисту приміщень від пожеж внаслідок пошкодження ізоляції. Стандартом є пристрій захисного відключення 300 міліампер. 100 мА і 500мА використовуються для побудови селективних мереж, коли необхідно, щоб апарат, що стоїть нижче, вимкнувся швидше вищого, для локалізації відключеної області.

Наприклад, на введенні в приміщення може стояти пристрій захисного відключення чотириполюсний 300 міліампер, а на окрему кімнату буде встановлено пристрій захисного відключення двополюсний 30 мА.

Тип пристрою — залежно від характеру захисту пристрою захисного відключення поділяються на кілька класів:

  • - Пристрій захисного відключення тип АС чутливий до змінного струму витоку. Цей клас вважається застарілим і в Європі заборонений до застосування і замінений на тип А, але в нашій країні є найпопулярнішим через низьку ціну.
  • - Клас А - пристрій чутливий до змінного, а також до імпульсного струму. Найбільш поширений клас у країнах Європи.
  • - Так само, бувають пристрої із затримкою на відключення, а також для захисту при роботі з певними пристроями типу рентгенівських апаратів або перетворювачів частоти

У нашому асортименті диференціальні вимикачі представлені кількома серіями.

Серії диференціальних вимикачів навантаження:

Пристрої захисного відключення Xpole американського бренду Eaton:

Пристрій захисного відключення PF6 – базова серія ПЗВ Moeller. Диф.вимикачі цієї серії мають умовну стійкість до короткого замикання до 6кА. Пристрій захисного відключення 220 Вольт може бути вибраний на номінальний струм від 16А до 63А, струм витоку 30,100, 300, а пристрій захисного відключення 380 Вольт мережі може навіть мати струм відсічення 500 мА

Пристрій захисного відключення Moeller PF4 – спрощена версія серії PF6 – умовна стійкість зменшена до 4,5 кА, номінальні струми 25-63 А, струм витоку лише 30 та 300 мА. При цьому в іншому це повноцінне промислове ПЗВ, але за ціною може конкурувати з більш простими моделями.

Пристрій захисного відключення Eaton PF7 – розширена серія. Номінальні струми від 25 до 100А, струми витоку 10, 30, 100, 300 та 500 мА. У цій серії пристрої представлені різними класами – АС, А, G, G/A, R та U. Умовна стійкість до короткого замикання до 10кА.

Пристрої захисного відключення Acti9 Schneider Electric представлені двома серіями:
Пристрій захисного відключення iID – базова серія захисного відключення Schneider Electric. Номінальні струми від 25 до 100А. Струми витоку 10, 30, 100 і 300 мА. Два класи пристроїв — АС та А, також у цій серії буває пристрій захисного вимкнення селективний. У пристроях даної серії реалізована фірмова технологія Visi-Trip, а також надшвидка комутація силових контактів

Пристрій захисного відключення iIDk – спрощена серія ПЗВ iID. Номінальні струми 25-63А, струм витоку лише 30 мА та 300мА. Клас пристроїв - тільки АС.

Пристрій захисного відключення Домовий ВД63 - це найдоступніша за ціною пропозиція у нашої компанії, ПЗВ представлено в найпоширеніших характеристиках - 25 Ампер, 40 Ампер, 63 Ампера, двополюсне та чотириполюсне. Тип захисту – лише АС. Ця серія дуже улюблена в українських електриків завдяки високій якості роботи, надійності, доступності та невеликій вартості. Майже в будь-якому будівельному супермаркеті або радіобазарі можна зустріти цей пристрій захисного відключення ВД63 з фірмовою "помаранчевою" ручкою управління.

Пристрій захисного відключення Easy9 - вимірює різницю сил струму між провідником під напругою та нульовим провідником-нейтраллю

  • - Виявляє струм витоку
  • - відключає ПЗВ протягом кількох мілісекунд при перевищенні заданого порога струму в 30мА, 100мА, 300мА, що попереджає тілесні ушкодження або тяжкі наслідки.

Найпопулярніші розділи категорії

Чотирьохполюсне ПЗВ  I  УЗО Schneider Electric Easy9  I  УЗО Schneider Electric Домовик  I  УЗО Schneider Electric 63 А  I  УЗО Schneider Electric 40 А  I  УЗО Schneider Electric 25 А  I  УЗО Schneider Electric 16 А  I  УЗО Schneider Electric  I  ПЗВ Legrand  I  ПЗВ ETI  I  ПЗВ Eaton 40 A  I  ПЗВ Eaton 25 A  I  ПЗВ Eaton 16 A  I  ПЗВ Eaton  I  ПЗВ Easy9  I  ПЗВ ABB 63 A  I  ПЗВ ABB 40 A  I  ПЗВ ABB 25 A  I  ПЗВ ABB 16 A  I  ПЗВ ABB  I  ПЗВ клас А  I  ВУЗО 80 А  I  ПЗВ 63 А  I  ВУЗО 40 А  I  ВУЗО 25 А  I  ПЗВ 16 А  I  ПЗВ 100 А  I  Двополюсне ПЗВ

FAQ

Існують різні типи пристроїв захисного відключення, включаючи диференціальні автоматичні вимикачі (ДАВ), запобіжники, пристрої диференціального захисту (УДЗ) він же (ПЗВ) та інші.


Пристрої захисного відключення реагують на небезпечні умови, такі як витік електричного струму або перевантаження, і автоматично відключають електричний ланцюг для запобігання можливим пошкодженням або аваріям.


ДАВ виявляють різницю між струмами, що підводять і повертаються, в електричному ланцюгу. Якщо виникає витік струму, ДАВ миттєво відключає електричний ланцюг для запобігання можливому ураженню електричним струмом.


У пристроях захисного відключення можуть використовуватися різні типи запобіжників, такі як термічні запобіжники, електромагнітні запобіжники та запобіжники із швидкою дією.


ПЗВ безперервно контролюють струм в електричному ланцюзі і порівнюють його із заданим рівнем. Якщо виникає небажане відхилення струму, ПЗВ моментально відключає електричний ланцюг.


Пристрої захисного відключення відіграють ключову роль у запобіганні аварійним ситуаціям, запобіганню пожежам, захисту від електричного удару та забезпеченню безпеки операторів та обладнання.


Залишилися питання?

Вкажіть номер телефону для отримання додаткової інформації. Менеджер Вам передзвонить